Zakázková zámečnická výroba z nerezu a jiných kovů

FRIPOS se zaměřuje také na na zakázkovou zámečnickou výrobu, kovovýrobu a svařování. Jsme schopni vyrobit jakékoliv výrobky – klasické i atypické na míru. Důraz klademe na precizní zpracování zakázek, ať se jedná o sériovou nebo kusovou výrobu. Každou zakázku vždy zpracujeme od výkresové dokumentace až po dovoz a montáž.

Rádi pro vás na zakázku vyrobíme

Nerezové zábradlí - interier FRIPOS

Nerezová zábradlí

Nerezové zábradlí je žádaným designovým prvkem, jehož spolehlivost, trvalá funkčnost a elegance jsou samozřejmostí. Nerezová zábradlí tak výrazně převyšují zábradlí z jiných materiálů. Nerezové materiály jsou zkrátka žádané.

Bezpečnostní mříže

Vyrábíme bezpečnostní i ozdobné kované mříže do oken a dveří, které mají jak ochrannou, tak estetickou funkci – tvoří tzv. fyzickou zábranu, která zabezpečuje vstup do domů, bytů, kanceláří, obchodů, skladů apod. a chrání je tak před zloději. Mohou být také zajímavým ozdobným doplňkem vašeho domu či chalupy.

Konstrukce FRIPOS

Ostatní zakázkové výrobky

 Za  více než 20 let jsme vyrobili obrovské množství různých kovových výrobků na zakázku. Důraz vždy klademe na precizní zpracování zakázek, ať se jedná o sériovou nebo kusovou výrobu. Každou zakázku Vám zpracujeme od výkresové dokumentace až po dovoz a montáž.

Máte zájem o zakázkovou výrobu?

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 873 755 nebo nám pošlete váš kontakt. Pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA.