Garážová vrata nejlepší kvality

Garážová vrata prodáváme a montujeme již více než 20 let. Jsme výhradním prodejcem vrat německé společnosti HÖRMANN pro moravský kraj a autorizovaným prodejcem značky TOORS. Obě značky představují tu nejlepší kvalitu na našem trhu.

Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem garážových vrat, vrata dodáme včetně profesionální montáže na klíč a následně, v případě potřeby, provádíme rychlý servis.

Logo Hormann FRIPOS

Garážové systémy společnosti Hörmann mají nejlepší jméno na trhu. Německá společnost se zabývá vlastním vývojem a výrobou garážových vrat. V naší nabídce naleznete všechny typy garážových vrat propracované do detailů v jedinečném designu. Pokud hledáte to nejlepší, zvolte vrata Hörmann.

Logo Toors FRIPOS

Česká společnost Toors s vyrábí garážové systémy na míru od roku 2000 nabízí spolehlivá garážová vrata sekční i dvoukřídlá s nadstandardními zárukami. Německé komponenty a přijatelná cena vrat zajišťuje rostoucí oblíbenost nejen u českých zákazníků. TOORS nabízí skvělý poměr mezi kvalitou a cenou.

AKCE Hörmann 2023

Od 1.3.2023 jsme pro Vás připravili novou akci pro letošní rok.

Jak vybrat správná garážová vrata?

V nabídce jsou garážová vrata výklopná, sekční, dvoukřídlá, posuvná do boku, rolovací, zateplená i nezateplená s ručním ovládáním nebo pomocí motoru na dálkové ovládání. Objevte jejich přednosti nebo nevýhody a porovnejte ceny jednotlivých garážových systémů. Nachystali jsme pro Vás přehled většiny druhů garážových vrat, vhodnost jejich použití a naše doporučení.

Na všechna garážová data poskytujeme prodlouženou záruku přímo od výrobce. U značky Hörmann je tato záruka 10 let na garážová vrata a 5 let na pohony garážových vrat.

Ať už vyberete jakákoliv vrata, nezapomínejte na nejdůležitější věc a tou je profesionální montáž garážových vrat. S námi se na kvalitu montáže můžete spolehnout.

Osvědčení Hörmann 2019 – výhradní prodejce

Jsme již 8 rokem oficiálním prodejcem firmy Hörmann. Celý náš team se každoročně školí v servisním středisku firmy Hörmann a proto vám můžeme nabídnout tu nejvyšší kvalitu při montáži vrat a bran nejen této značky. 

Sekční garážová vrata

Sekční vrata patří díky vynikající izolaci a vysoké míře zabezpečení k nejpoužívanějším typům vrat. Vrata se otvírají svisle nahoru a lze je ovládat elektrickým pohonem i manuálně.

Díky více druhům kolejnicového systému, lze vrata přizpůsobit jakémukoliv stavebnímu otvoru. Na výběr je několik typů panelů, standardních i metalických barev a dále dekorů dřeva a Metalického kovu.

Výklopná garážová vrata

Výklopná vrata se vyznačují jednoduchostí a nízkou cenou. S menší modernizací se vyrábí více než 50 let. 

Vrata lze usadit do stavebního otvoru, nebo zevnitř otvoru. Používána jsou nejčastěji do nevytápěných garáží, které nejsou spojeny s domem, především do řadových garáží.

Výklopná vrata lze ovládat motoricky na dálkové ovládání i manuálně.

Výklopná garážová vrata - FRIPOS

Rolovací garážová vrata

Garážová rolovací vrata mají konstrukční řešení, které umožňuje instalaci do různých typů stavebních otvorů. Především, se používají pro montáž zvenku na fasádu. Tím vznikne maximální možná šířka a výška průjezdu a délka garáže se prodlouží o hloubku ostění (špalety). Lze je však namontovat zevnitř, i do stavebního otvoru.

Rolovací garážová vrata jsou vhodná pro rekonstrukce garáží kde je nízký strop.

Boční sekční garážová vrata

Boční posuvná garážová vrata se používají v případech, kdy je nízké nadpraží a není možné mít pod stropem kolejnice, nebo v případech, kdy slouží garáž zároveň jako standardní  vchod do domu. 

Díky tomuto systému je maximálně využito místo pod stropem. Na výběr je stejně, jako u sekčních několik typů panelů, standardních i metalických barev a dále dekorů dřeva a metalického kovu.

Boční posuvná garážová vrata - FRIPOS

Stále váháte, která vrata jsou pro Vás ideální?

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 873 755 nebo nám pošlete váš kontakt. Pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA.