Ploty na míru

Již více než 20 let vyrábíme a montujeme ploty. Zajišťujeme kompletní dodání plotů na klíč od výkopových prací, betonáž a montáž nebo dodáme jen plotové dílce. Součástí  naší nabídky je tedy vždy přesné zaměření a vytvoření vizuálního pohledu na celý plot. Nebojte se nás oslovit s nestandardní zakázkou, vyrobíme plot přesně podle vašeho zadání, nákresu, čí fotografie. 

Z plotů od nás budete nadšeni! Nejen kvůli dlouhé životnosti, ale také kvůli preciznímu zpracování. Všechny realizace plotů jsou originálním kouskem, který dodáme přímo vašemu pozemku na míru.

Ať už vyberete jakákoliv druh plotu, nezapomínejte na nejdůležitější věc a tou je profesionální montáž plotu. S námi se na kvalitu montáže můžete spolehnout. S rozměry si nemusíte lámat hlavu. Plot přijedeme zaměřit, pomůžeme navrhnout, vyrobíme, dopravíme k vám domů a namontujeme.

hlinikovy plot

Hliníkové ploty

Hledáte moderní plot, který je naprosto bezúdržbový? Chcete vybírat z nekonečné škály provedení a barev? Naše hliníkové ploty tyto požadavky splňují.

Hliníkové ploty jsou stále více populárnější variantou moderního oplocení domu. Skvěle se hodí k moderním i tradičním stavbám – Jednoduše řešeno hliníkový plot je jistota na celý život.

Plaňkové ploty se vyrábí v horizontálním i vertikálním provedení. 

Okenicové hliníkové ploty mají lamely připomínající nedovřené žaluzie. Plot působí vzdušně a přitom poskytuje soukromí. 

Plastové ploty

Pokud preferujete moderní design dřevěného plotu, avšak bez nutnosti opakujících se nátěrů, nabízíme také plastové ploty. Jsou určeny především pro zákazníky, kteří požadují bezúdržbový plot.

Výhodou systému plotových prvků a komponentů je nejen jejich tvarová a barevná stálost, ale také odolnost vůči UV záření. Plastové profily jsou vyráběny technologií vytlačování z houževnatého PVC s dlouhou životností a vynikající povětrnostní odolností. Stejný materiál se používá i pro výrobu profilů plastových oken.

Dřevěné ploty

Dřevěné ploty jsou stále v módě. Elegantní a příjemný přírodní materiál prostě na zahradu patří a skvěle zapadne!

U dřevěných plotů existuje nepřeberné množství možností, jak se můžete přesvědčit v naší fotogalerii dřevěných plotů.

Dřevěné ploty dodáváme v povrchové úpravě přírodní, mořené a lazurované. Barev je mnoho a stačí si pouze vybrat tu, která vám vyhovuje. Každý náš dřevěný plot je originál. Každý dřevěný plot je jinak silný, jinak vysoký, jinak hustý, s různými počty natřených vrstev a natřen různě drahými lazurami. 

Kovové a kované ploty

Kovové výplně jsou klasikou mezi ploty.
Plotové dílce jsou vyrobeny z ocelových profilů, které jsou před korozí chráněny žárovým zinkováním a následným povrchovým nátěrem v požadované barvě. Vydrží až 60 let.

Kované ploty jsou velmi elegantní, působí vzdušným a otevřeným dojmem.Plotové dílce jsou vyrobeny z ocelových částí, které jsou chráněny před korozí žárovým zinkováním a lakováním.

Ploty z tahokovu

Synonymem pro termín moderní plot je plot vyrobený z tahokovu. Tahokovové ploty jsou patří spolu s kovanými ploty k nejvyhedávanějším. 

V posledních letech obliba tahokovu čím dál více roste a různé typy tahokovů se stávají žádanějšími nejen pro ploty, ale i mříže, zábradlí, lavičky, zahradní nábytek, městský mobiliář a podobně. Tahokov najde uplatnění opravdu v řadě oblastí.

Častým důvodem, proč si zákazníci volí právě tahokovové výplně, je možnost zvolit si procentuální optickou propustnost tahokovu. Tím lze ovlivnit, zda bude skrze plot vidět a jak moc. Kovářství Diviš nabízí svým zákazníkům opravdu široký výběr a to z více jak 40 různých typů, které se odlišují nejen průhledností, ale i tvarem oka, sílou plechu nebo materiálem, ze kterého je tahokov vyroben.

Síťové ploty

Nejprodávanější plotové poplastované pletivo je vhodné jak pro rodinné domy a zahrady, tak i pro firemní objekty. Jedná se o klasické čtyřhranné pletivo na váš plot. 

Nabízíme také kvalitní ploty ze svařovaného pletiva, které odolá i větší zátěži. Vhodné např. pro zahrady a rodinné domy se psy – svařované pletivo vám pes, na rozdíl od klasického čtyřhranného pletiva, nerozplete.

Hlavní výhoda síťových plotů je nízká cena a rychlá montáž. 

Stále váháte, který druh plotu je pro Vás ideální?

Kontaktujte nás nebo nás rovnou pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA.