Automatické vjezdové závory

Již více než 20 let prodáváme, montujeme a servisujeme vjezdové závory značek Came, FAAC a LIFE. Automatické vjezdové brány je vhodné použít pro kontrolovaný vjezd vozidel na hromadná parkoviště, dále závory do vjezdu obchodních domů nebo se instalují k ochraně pěších zón. Automatické závory dodáváme pro standardní a pro nepřetržitý provoz zejména v průmyslovém využití. Provedení ráhna vjezdové závory je 3-8 m. Podpěra ráhna elektrické závory může být sklopná, k připevnění přímo na ráhno nebo pevná k zabetonování.

Ovládání elektrické závory můžete zvolit spínačem, klíčovým spínačem, kartovým systémem, čipovou klíčenkou nebo dálkově. Jako bezpečnostní prvek má elektrická závora možnost instalace fotobuňky, které hlídají prostor v pracovní zóně závory. 

Ukázka z instalací vjezdových závor

4 důvody proč vybrat FAAC B680 H​

Bezpečný výkon a spolehlivost

Automatická závora FAAC B680H má hybridní srdce, které spolu s jeho “věčnými” pružinami umožňuje překročit 2 miliony cyklů nepřetržitého používání, zvedá 8m ráhno za méně než 6 vteřin, zcela bezpečně díky reverzaci pohybu při kontaktu s překážkou.

Plná viditelnost a kontrola provozu

Programovatelné integrované blikající osvětlení zaručuje dokonalou regulaci provozu, LED osvětlení na ráhnu dostatečně signalizuje uzavírání průjezdu i za podmínek snížené viditelnosti.

Maximální flexibilita logistiky

Jeden jediný model kontroluje průjezdy se šířkou od 2 m do 8 m. Modulová ráhna dělají ze závory B680 H produkt, se kterým je snadná manipulace a jednoduché hospodaření.

Odnímatelný kryt

B680H má vnitřní nosnou konstrukci a externí odnímatelný kryt. Tato úprava poskytuje velkou stabilitu systému a umožňuje snadnou výměnu krytu.

Exkluzivní automatická závora FAAC B680 H

Stále váháte, která závora je pro Vás ideální?

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 873 755 nebo nám pošlete váš kontakt. Pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA.