Vjezdové brány na míru

Vyrábíme a montujeme privátní i průmyslové vjezdové brány. Zajišťujeme kompletní dodání brány na klíč od výkopových prací, betonáž a rozvod elektrické instalace. Součástí  naší nabídky je tedy vždy přesné zaměření a vytvoření vizuálního pohledu na vjezdovou bránu. Naše vjezdové brány  budete milovat. Jednak díky dlouhé životnosti, jednak díky bezpečnostním prvkům. Každá naše vjezdová brána je originálním kouskem, který dodáme přímo vašemu vjezdu na míru.

Vyrábíme brány s elektrickým pohonem i bez a spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli pohonů a dílů. Na vše poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Logo Hormann FRIPOS

Nabízíme veškeré typy vjezdových bran

Při výběru brány je třeba dbát především na to, který typ je pro náš pozemek a jeho oplocení vhodný s přihlédnutím na typ oplocení i použitý materiál plotové výplně. Je dobré vzít také v úvahu vzdálenost brány od domu nebo jiné blízké stavby, ale i chodníku či silnice.

Jedině s dálkově ovládaným pohonem je vjezdová brána skutečně komfortní. Tak, jak očekáváte. Pro vaši novou vjezdovou bránu nebo k dodatečnému vybavení již existující posuvné nebo otočné brány by to přirozeně neměl být libovolný pohon, nýbrž kvalitní výrobek, na který se můžete každý den spolehnout.

 

Křídlové brány

Brána může mít jedno nebo dvě křídla, která se mohou otevírat na vnitřní či vnější stranu. Křídla jsou zavěšena pomocí stavitelných pantů na nosných sloupech.
Stávající bránu lze ve většině případech dodatečně osadit pohonem. Nabízíme tedy křídlové brány ruční nebo automatické.

Křídlové brány skládané a výkyvné

Brána může mít jedno nebo dvě křídla, která se mohou otevírat na vnitřní či vnější stranu. Křídla jsou zavěšena pomocí stavitelných pantů na nosných sloupech. Stávající bránu lze ve většině případech dodatečně osadit pohonem.​

Samonosné brány

Samonosná brána je ideálním řešením pro pozemky s dostatečným prostorem pro odjetí brány. Velkou výhodou samonosné brány je to, že se pohybuje nad zemí vynesená na dvou vozících. Tím je méně náchylná na problémy se sněhem, blátem apod..

Teleskopické brány

Teleskopické posuvné brány jsou moderním řešením vjezdu na pozemek rodinných domů, chat, řadových domů, ale také průmyslových objektů.

Teleskopickou bránu lze využít hlavně v případech, kdy není na pozemku dostatečný prostor pro odsunutí klasické samonosné brany.

Hlavní výhoda tohoto řešení, tedy spočívá v úspoře bočního prostoru, kde samonosná teleskopická brána zajíždí.

Průmyslové brány

Průmyslové brány jsou nejvhodnějším řešením pro uzavření vjezdů průmyslových zařízení, logistických center, skladů a parkovišť. Díky robustní konstrukci lze uzavřít vjezdy až
12 metrů široké a za použití dvou protilehlých vstupních bran lze uzavřít šířkou až 24 metrů.
Námi dodávané brány splňují ty nejnáročnější požadavky moderních projektů. S velkou pečlivostí usilujeme o dodržování nejvyšší kvality jak při standardní výrobě, tak i při nestandardních požadavcích zákazníků. 

Pohony bran

Chcete-li zvýšit pohodlnost otevírání vjezdových bran na ještě vyšší úroveň, nabízíme Vám možnost montáže elektrických pohonů, které je umožní ovládat jak přepínačem, tak dálkově a nebo i plně automaticky. Elektrické pohony vjezdových bran je možné instalovat u všech typů a lze je doplnit o zpětně k již stojícím branám.

Brány se tak mohou samy automaticky otevírat při vašem příjezdu díky detekci blízkosti Vašeho smartphonu, nebo naopak samy zavřít ihned po průjezdu, či po časovém intervalu. Ovládání je možné i z Vašeho smartphonu, takže není nutné používat pouze specializovaný ovladač. Spolu s vjezdovými branami můžete z jednoho místa ovládat i další prvky Vaší domácnosti, jako jsou například pergoly, markýzy, garážová vrata, rolety nebo venkovní žaluzie.

Neváhejte nás kontaktovat, velice rádi Vám poradíme s nejvhodnějším řešením.

Pohon brány - FRIPOS

Vzhled a povrchová úprava

Všechny typy bran a branek si můžete objednat bez povrchové úpravy, stejně tak ale s úpravou povrchu, která vydrží až desítky let. Záleží pouze na Vaší představě. 

Základní nátěr konstrukčních profilů se provádí antikorozní barvou. Na ni lze ve výrobě nanést barvy dle vzoru RAL. Povrch ale může být i žárově zinkován a následně natřen akrylátovou barvou. Možná je také metalizace povrchu zinkem, mědí, hliníkem či mosazí, nebo kombinace žárového zinkování a nástřiku práškovou barvou (komaxitem). 

V případě povrchové úpravy plotové výplně vždy záleží na zvoleném materiálu. Například plastové a dřevoplastové plotovky jsou bezúdržbové.

Povrchová úprava ocelových konstrukcí – rámu bran je možno ošetřit žárovým zinkem Signum Prostějov, vrchní nástřik a různě barevné odstíny RAL od dodavatele barev UNIMAL Valašské Meziříčí, komaxit od firmy Activ Color. Větší rozměry firma Matušík Prostřední Bečva. Také využíváme kvalitní kovářské barvy UMAKOV.

Poptávka vjezdové brány​

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 873 755 nebo nám pošlete váš kontakt. Pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA a do 5 týdnů můžete mít novou bránu.