Žaluzie, rolety, markýzy

Více než 20 let nabízíme komplexní služby v oblasti stínící techniky. Nabízíme stínící techniku prověřených výrobců pro byty, rodinné domy, restaurace nebo obchody. Rádi Vám poradíme s výběrem či markýz, předokenních žaluzií nebo rolet, vnitřních žaluzií verand nebo pergol a zajistíme jejich výrobu, instalaci a servis.

Všechna řešení zastínění přizpůsobíme Vašim požadavkům co do velikosti i designu.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky.

Předokenní rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku. Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima.

Markýzy

Venkovní markýzy vás ochrání před slunečním svitem i deštěm. Své využití najdou kromě balkonů a teras také před výlohami obchodů, na zahrádkách restaurací či kaváren nebo nad zimními zahradami.

Žaluzie

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí.

Rolety

Kromě klasických látkových interiérových rolet máme v nabídce předokenní a tzv. screenové rolety, zatemňovací rolety vhodné do administrativních budov a samozřejmě i střešní rolety.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou.

Chcete odbornou radu?

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 873 755 nebo nám pošlete váš kontakt. Pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA.