Servis

Nabízíme servisní prohlídky záruční i pozáruční a případné opravy garážových vrat, vjezdových bran nebo závor pro rodinné a bytové domy i pro průmyslové objekty.

Pro bytové a průmyslové stavby nabízíme možnost uzavření servisní smlouvy o pravidelných prohlídkách. Výhodou je celkový přehled o stavu vrat a rychlé řešení problémů. Smluvním partnerům nabízíme servis Super urgent, kdy v případě poruchy vrat přijedeme na místo do 8 hodin od nahlášení poruchy vč. víkendů a Svátků.

contact

Jak objednat servis?

Volejte Pavla Holeňu na +420 777 228 993, nebo pište email fripos@fripos.cz. Vyplníme s vámi formulář s důležitými údaji o závadě. Ten předáme servisnímu technikovi, který Vás bude kontaktovat a domluví si s Vámi konkrétní termín zákroku. Pro urychlení požadavku je možné vyplnit níže uvedený formulář.

Dle možností na místě, technik vrata zprovozní a v případě, že bude nutné dodat nový náhradní díl, bude zákazník dopředu obeznámen s termínem dodání a cenou.

construction

Jaké značky servisujeme?

Jsme autorizovaným partnerem společností Hörmann, Kružík a Cais. U těchto značek můžeme nabídnout nejen servis, ale také dodávku a montáž náhradních dílů. 

Nabízíme také možnost výroby torzních pružin na sekční vrata již neexistujících výrobců vrat. Především vrata CanaDoor a Stanley.

Nahlášení poruchy

Jméno a příjmení *
Email *
Telefon *
Adresa realizace *
Typ vrat nebo brány *
Výrobce vrat nebo pohonu *
Popis závady *

Ceník servisních zásahů

Všechny ceny bez DPH za každou započatou hodinu.