Férový přístup, kvalitní produkty a 100% servis​​

Již více než 20 let prodáváme a montujeme garážová vrata německé společnosti HÖRMANN. Jsme výhradní zástupce této značky pro moravský kraj a jsme autorizovaným prodejcem značky TOORS. Obě značky představují tu nejlepší kvalitu na našem trhu.

Ve vlastní výrobní hale ve Valašském Meziříčí, vyrábíme automatické vjezdové brány na dálkové ovládánídřevěné, hliníkové a kovové plotyskleněné zastřešení teras nebo konstrukce. Výstavba a montáž je prováděna vlastním sehraným týmem, který dbá na kvalitu a dodržení termínů.  

Naším cílem je nabízet kvalitní výrobky, odbornou montáž a především perfektní záruční i pozáruční servis.

Jan Fridrich - Fripos

Zaměření na kvalitu, dodržování termínů a perfektní servis. Pochopíme Vaší představu, naprojektujeme a zrealizujeme. FRIPOS je dostatečně velká firma na to, aby zvládla i velké zakázky a zároveň dostatečně pružná pro zajištění  perfektního servisu a individuálního přístupu.

Jan Fridrich

Majitel firmy

1
let na trhu
1
Spokojených klientů
1 %
Servisních zásahů do 24h

Proč vybrat FRIPOS?

20 let zkušeností a vlastní team

Těžíme z dlouholeté praxe z montáží a výroby.  Za více než 20 let v oboru jsme nasbírali množství zkušeností. Máme za sebou přes dva tisíce kvalitních montáží garážových vrat, vjezdových bran, plotů, konstrukcí, závor, venkovních rolet, markýz nebo interiérových žaluzií.

Máme vlastní tým montérů, kteří jsou s námi většinou již od vzniku firmy. Naší nejlepší reklamou jsou spokojení zákazníci a jejich reference.

Osobní přístup a férové ceny​

Montáže provádíme běžně i o víkendech a bez příplatků, šetříme tak Váš čas i peníze. Kalkulace nevyřizuje asistentka, ale přímo zástupce pro obchod nebo majitel, kteří výrobky znají po technické stránce i reálného montážního postupu.

Pavel Holeňa
+420 777 228 993

Výhradní zastoupení

Jsme výhradní zástupce společnosti HÖRMANN pro Moravu. Náš tým se každoročně školí v servisním středisku firmy Hörmann a proto vám můžeme nabídnout tu nejvyšší kvalitu při montáži vrat a bran nejen této značky.

Rychlý záruční i pozáruční servis

Garantujeme bezproblémový a spolehlivý provoz našich výrobků po celou dobu jejich životnosti. V případě poškození máme většinu náhradních dílů skladem a můžeme tak poskytnout flexibilní záruční i pozáruční servis.

Bezplatná konzultace vašeho projektu

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 873 755 nebo nám pošlete váš kontakt. Pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA.