Vjezdové závory LIFE

Automatické závory

Závora LIFE z řady SUPRA představuje zajímavé řešení pro soukromé i průmyslové použití.

Tato elegantní a zároveň vysoce funkční závora je zárukou kvality. Závora LIFE Vám poskytne naprosto dokonalou službu a  její krása spočívá v jednoduchosti.

LIFE je osvědčený typ závory s elektromechanickým pohonem.  Ve verzi s motorem 24V má rameno o délce až 5m. 

Vybrat si LIFE znamená překročit každý den nový práh “domácí integrace”. Vstupte i vy do světa bezpečnosti, výhod a citů.

Dotyk vyšší třídy

Parkovací závora Supra představuje vyšší kvalitu, protože se maximálně orientuje na detail. Právě tato výjimečná vlastnost jí pomáhá v dlouhé životnosti.

Její konstrukce je z pozinkované oceli, která je opokryta také dostatečnou vrstvou ochranného plastu.S podobným postupem se můžete setkat i v automobilovém průmyslu. Závora typu LIFE je revoluční novinkou a přináší zcela novou třídu na trh.

Je to hvězda mezi závorami.

Je to tak jednoduché…

Závora LIFE Supra je zcela výjimečná, protože technologie LIFE zjednodušuje proces instalace fotobuněk, transpondéru, digitálních přepínačů a dalších prvků, které jsou potřebné k bezproblémovému chodu. Závora obsahuje systém „plug and play“, což v podstatě znamená, že zařízení kdykoliv rozpozná nové prvky, které jsou do systému nahrány a tak je možné systém rozšířit anebo doplnit a zajistit si tak bezproblémový a hladký chod přístroje.

Stále váháte, která vjezdová závora je pro Vás ideální?

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 873 755 nebo nám pošlete váš kontakt. Pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA.