Galerie plotů

Dřevěné, hliníkové, kovové či kované ploty pro vás vyrábíme a montujeme více než 20 let. Vybrat ten správný plot chce trochu času. Vybíráte ji na roky dopředu, proto s vámi vše detailně probereme a ochotně vám s výběrem poradíme. Zajišťujeme kompletní dodání plotů na klíč od výkopových prací, betonáž a montáž nebo dodáme jen plotové dílce. Součástí  naší nabídky je tedy vždy přesné zaměření a vytvoření vizuálního pohledu na celý plot. Nebojte se nás oslovit s nestandardní zakázkou, vyrobíme plot přesně podle vašeho zadání, nákresu, či fotografie. 

Bezplatná konzultace

Kontaktujte nás nebo nás rovnou pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA.

Firma Fripos již více než 20 let prodává a montuje garážová vrata, závory a stínící techniku. Vyrábí vjezdové brány, ploty, skleněné zastřešení teras, konstrukce a poskytuje zámečnické práce.

Ve vlastní výrobní hale ve Valašském Meziříčí, vyrábíme automatické vjezdové brány na dálkové ovládání, dřevěné, hliníkové  a kovové ploty, skleněné zastřešení teras nebo konstrukce. Výstavba a montáž je prováděna vlastním sehraným týmem, který dbá na kvalitu a dodržení termínů.  

Rychlý kontakt

Jan Fridrich
fripos@fripos.cz

Hemy 830
Valašské Meziříčí
757 01

Volejte
+420 777 873 755
+420 571 675 675

© Fripos 2019

Webové stránky vytvořilo s ❤ MEDIACHI