Zakázková výroba posuvných zastřešení bazénů

Nelíbí se vám standardní kryty bazénů nebo chcete využít místo nad bazénem? Navrhneme, vyrobíme a namontujeme chytré zastřešení bazénu v podobě pochozí terasy, po které můžou běhat děti, nebo si na ní můžete v klidu posedět s přáteli.

Vaši zahradu tak nebude kazit klasické masivní, kopulovité zastřešení bazénu. Budete mít chytré a ploché kompaktní bazénové zastřešení vhodné pro celoroční použití.

Funkční a bezpečné

Posuvné zastřešení bazénu  má vysokou nosnost, která  umožňuje po krytu chodit. Díky tomu ji můžete dále maximálně a plnohodnotně využívat i k jiným aktivitám a relaxaci.

Pojízdnou terasu můžete využít pro zahradní sezení, opalování, grilování s přáteli či jako hrací plochu pro děti.

Pohodlné ovládání terasy

Nabízíme terasy jak manuální, tak s automatickým pohonem. Výhodou automatického pohonu je, že ničím nemusíte hýbat, ani nic odsouvat či se ohýbat. Jednoduše zmáčknete tlačítko a kryt bazénu automaticky vyjede a zajede zpět do několika vteřin.

Automatické terasy také nabízí možnost napojení na systémy inteligentní domácnosti, můžete tak kontrolovat a ovládat vaši terasu i na dálku on-line díky chytrému řešení.

Máte zájem o posuvné krytí bazénu?

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 873 755 nebo nám pošlete váš kontakt. Pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA.