Galerie instalací vjezdových závor

V dnešní době jsou velmi používané automatické brány a závory u vjezdů na parkoviště a areálů jak podnikatelských subjektů, tak i k soukromým objektům. Automatické závory či brány zvyšují komfort, působí velmi reprezentativně a hlavně zajišťují kontrolu vjíždějících vozidel a zamezují neoprávněné osobě vjezdu do objektu. Obsluha těchto systémů je velmi jednoduchá a pohodlná, což usnadňuje manipulaci s vraty i fyzicky slabším osobám či osobám tělesně postiženým.

Konzultace zdarma

Kontaktujte nás na telefonu +420 777 873 755 nebo nám pošlete váš kontakt. Pozvěte na místo instalace. Navrhneme efektivní řešení a zpracujeme nabídku. To vše zcela nezávazně, rychle a ZDARMA.

Firma Fripos již více než 20 let prodává a montuje garážová vrata, závory a stínící techniku. Vyrábí vjezdové brány, ploty, skleněné zastřešení teras, konstrukce a poskytuje zámečnické práce.

Ve vlastní výrobní hale ve Valašském Meziříčí, vyrábíme automatické vjezdové brány na dálkové ovládání, dřevěné, hliníkové  a kovové ploty, skleněné zastřešení teras nebo konstrukce. Výstavba a montáž je prováděna vlastním sehraným týmem, který dbá na kvalitu a dodržení termínů.  

Rychlý kontakt

Jan Fridrich
fripos@fripos.cz

Hemy 830
Valašské Meziříčí
757 01

Volejte
+420 777 873 755
+420 571 675 675

© Fripos 2019

Webové stránky vytvořilo s ❤ MEDIACHI