Výklopná vrata

Jak už název vypovídá, výklopná garážová vrata se vyklápějí směrem nahoru. 

Tento typ konfrotních vrat dodáváme i s pohonem značky Hormann, která je jedničkou na trhu.

Nemusíte se bát sevření prstů

Díky ochraným flexibilním lištám se nemusíte bát, že by Vám výklopná garážová vrata sevřela prsty. Kvalita, která je pouze u značky Hormann nenajdete nikde jinde. 

Pružiny, které drží

Garážová vrata pomáhají otevírat také pružiny. Pokud by se stalo, že by jedna z pružin zlomila, ostatní pružiny drží váhu garážových vrat. Vrata jsou tak zajištěna proti samovolnému pádu.

Doraz pro snadné zastavení

Díky vhodně umístěným dorazům se vrata snado otevírají i zavírají a nedojde tak k porušení. 

Vloupání nehrozí

Pokud by se přece jenom lupič pokusil otevřít výklopná garážová vrata, zabrání mu v tom patentovaná mechanická technologie. Vypáčení garážových vrat je teoreticky i prakticky nemožné. Díky příslušenství k vratům, můžete navíc použít ještě jeden zámek, který se uzamyká nahoře.

Nechali jsme otevřená garážová vrata?

Díky moderním technologiím a ovladači už nebylo jednoduší zjistit, pokud jste nezapomněli zavřit výklopná garážová vrata. Stiskem tlačítka z pohodlí domova zjistíte, v jaké poloze garážová vrata jsou a případně je můžete zavřit.

Informace o poloze garážových vrat zajišťuje světelná dioda, kde podle barvy zjistíte, v jaké poloze garážová vrata jsou.

Ocenění a certifikáty

Díky systému BiSecur zajišťuje ovladač výklopných garážových vrat i jeho přijímač stabilní dosah s absencí řušících prvků.

Tato technologie je výhodná také v tom, že nikdo nemůže zkopírovat rádiovou frenkvenci. Odborníci tuto technologii přirovnávají k bezpečnosti internetovému bakovnictví.

Krasavec na pohled

K výklopným garážovým vratům nabízíme také exkluzivní dálkové ovladače, které disponují bezpečnostním systémem BiSecur.

Můžete si vybrat z nepřeberného množství barev a povrchových kombinací. Díky vhodnému tvaru skvěle padne do ruky.

Tyto dálkové ovladače ke garážovým vratům získali také ocenění za design.

 
Nahoru