Sekční garážová vrata

Prodáváme, montujeme a zajišťujeme servis pro stylové sekční garážová vrata v nenapodobitelné kvalitě značky Hörmann. 

 

Sekční garážová vrata tohoto typu nacházejí výhodu v jejich konstrukci, díky které bude v garáži dostatek prostoru.

Tenhle nejpoužívanější typ garážových vrat má výborné tepelně- izolační vlastnosti a nebude Vám tak unikat teplo.

Skvělý poměr ceny a kvality. Jednoduché, elegantní a kvalitní. 

 

 

Výběr garážových vrat:

Máme k dispozici několik variant garážových vrat:

  • pohodlně ručně ovladatelná vrata se zámkem a koulí.
  • sekční garážová vrata ovládaná stropním pohonem značky Hörmann. 

 

Ať už si vyberete kteroukoliv variantu rádi Vám pomůžeme s jejich montáži a zabezpečíme i další servis. 

 

Záruka až 10 let

Kvalita je naší zárukou. Na náš sortiment sekčních garážových vrat zančky Hörmann poskytujeme záruční dobu 10 let. Navíc k vratům získáváte záruku i na jeho pohon po dobu 5 let.

Jednotlivé díly podléhají německé normě jakosti DIN ISO 9001 díky tomuto s přehledem splňují i normu EN 13241-1.

Generační vrata?

Náš zákazník se muže chlubit svým výběrem dlouhodobě. Vzhledem k vysoké kvalitě, dlouhé životnosti a odolnosti vrat značky Hörmann si můžeme dovolit použít termín "generační vrata".

Tyto vrata Vám vydrží opravdu dlouho, protože jsou vyrobena z kvalitních materiálu. Abychom se ujistili, že vrata jsou odolná, provedli jsme testování vrat. Celý proces je prováděn ve fabrice, kde se pod precizním dohledem testuje dlouhodobé denní používání.

 

Dokonalá symetrie

 Naše sekční garážová vrata se vyznačují vhodným uspořádáním jednotlivých drážek tak, že jsou rovnoměrné a společně tak díky jedinečnému tvaru samostatných lamel nejdou vůbec vidět přechody

Sami se můžete podívat na obrázek

 

(A) - neviditelné přechody

(B) - viditelné přechody mezi lamely.

 

Elegantní design

Při výrobě i montáži vrat využíváme náš cit pro detail a proto naše sekční garážová vrata působí nadmíru majestátně.

 

Protože si dáváme záležet na každém detailu, můžete obdivovat harmonický vzhled, který vznikl právě díky preciznosti a dokonalosti.  Lamely vrat a vyrovnávací clona překladu jsou vždy ve stejném stylu a to vytváří dokonalé splynutí. Vy tak můžete vidět například stejnou barvu u křídel vrat i jejich zárubně. Vaše garážová vrata budou vypadat krásně a rozzáří celý prostor v okolí domova.

 

Neviditelné přechody 

Díky unikátnímu tvaru jednotlivých lamel není přechody praktický možné vidět.

Díky vybranému tvaru je také zajištěný bezchybný chod a hladké otevírání vrat. Pokud jste hledali ideální garážová vrata, které splní Vaše očekávaní, právě jste je našli.

Rozmanitý výběr barev a povrchů

Pokud váháte nad tou správnou barvu, která se bude hodit k vašemu domu nebo garáži, tak vězte, že Vám rádi pomůžeme s výběrem a splníme i Vaše speciální požadavky.

Garážová vrata můžete mít i s imitací různých povrchů. Můžete si vybrat ze široké škály, kterou jsme pro Vás připravili.  Volit můžete z více odstínu a designu dřeva i kovu.

 Kontaktujte nás a my Vám rádi řekneme více informací.

Ochrana nadevše

K integrovaným dveřím patří samozavírač a mikrospínač pro bezpečnost při otevřených dveřích nebude možnost spustit motor až po úplném zavření.

 Díky pečlivě vybranému materiálu jsou vrata dlouhodobě chráněny vůči zrezivění.

I díky tomu jsou mílové kroky před konkurenčními garážovými vraty.

Teplo domova

Tepelně izolační vlastnosti vrat patří mezi jedny z nejlepších vrat na trhu. Vrata Hörmann mají po celém obvodu integrované kvalitní gumové těsnění a spolu s pečlivě zvoleným materiálem jsou zárukou tepelné izolace.

Pokud tedy řešíte izolaci domu, určitě chcete mít i dobře odizolovanou Vaší garáž. Díky vnitřní tepelné izolaci zlepšuje podmínky uvnitř garáže. Technologie, kterou používáme se jmenuje ThermoFrame, která je patentována přímo značkou Hörmann.

 

Velmi praktická řešení

Nechcete otevírat celé vrat - můžete mít v sekčních vratech integrované dveře s nízkým nerezovým prahem, který lze přejet kolečkem od kočárku, vozíku nebo jízdním kolem.

Bezpečí i bez proudu

Tyto vrata s pohonem jsou patentem chráněny vůči vypáčení. Jestliže máte garáž v domě, jsou tyto vrata ideální.

Navíc patentové uzamykání vrat je mechanickou záležitostí, proto zůstávají od konkurenčních pohonů účinné i při výpadku elektrického proudu.

Vynikající design

Dálkové ovladače z řady BiSecur  mají nadstandardní design a tvar, který dokonale padne do ruky. Vybírat je možné ze dvou variant- bíle i černé.

 Exkluzivní dálkové ovladače Hörmann BiSecur, dodávány na přání s vysoce lesklým povrchem se vzhledem klavírového laku, byly oceněny mezinárodní porotou a získali renomovanou designérskou cenu „reddot design award“ za svůj exkluzivní design.

 

 
Nahoru