Life

Automatické závory značky LIFE

Tyto kvalitní automatické závory pocházejí ze slunně Itálie. 

 

 

 

Automatické závory

Závora LIFE z řady SUPRA představuje zajímavé řešení pro soukromé i průmyslové použití. 

Tahle elegantní a zároveň vysoce funkční závora je zárukou kvality. Pochází až ze samotné Itálie a Italové mají styl. 

Závora LIFE Vám poskytne naprosto dokonalou službu a navíc její krása spočívá v jednoduchosti. 

S její montáží a servisem si nemusíte dělat starosti, my se o to postaráme za Vás, protože tyhle služby rádi zabezpečujeme.

LIFE je osvědčený typ závory s elektromechanickým pohonem. Tahle jedinečná závora LIFE Vám dokonale poslouží. Ve verzi s motorem 24Vd.c. má rameno až do 5m. V tomhle unikátním produktu můžeme nalézt pečlivě naplánovaný každý detail, díky čemuž dosahuje co možná nejvyšší dostupnou úroveň kvality, funkčnosti a vkusu. Vybrat si LIFE znamená překročit každý den nový práh “domácí integrace”. Vstupte i vy do světa bezpečnosti, výhod a citů.

 

Zakuste dotyk jednoduchosti

Abychom Vám zjednodušili práci, můžete si funkce závory velice jednoduše naprogramovat dle libosti a na základe Vašich požadavků a podmínek, které odpovídají Vašim představám.

Závora má ovládací panel obklopen venkovním obalem a díky tomu jej chrání, což se vyplatí především v případe menšího nárazu. Na druhou stranu je ale bezproblémově přístupný a funkčně velice předvídavý.

Obsahuje dva přednastavené programy a právě tahle výjimečná funkce Vám dovoluje použit zařízení i bezprostředně po instalaci. 

 

 

 

Dotyk vyšší třídy

Parkovací závora Supra představuje vyšší kvalitu, protože se víc orientuje na detail. Právě tahle výjimečná vlastnost jí pomáhá v dlouhé živostnosti.

Její konstrukce pozůstává z pozinkované oceli, která je obalená značnou vrstvou ochranného plastu.

S něčím podobným se můžete setkat i v automobilovém průmyslu. Závora typu LIFE je revoluční novinkou a přináší zcela novou třídu na trh.

Je to hvězda mezi závorami. Její značkou je prestiž a elegance, stejně jako je tomu i u těch nejlepších značek aut. 

 

Je to tak jednoduché…

Tenhle model závory je zcela výjimečný, protože technologie Life zjednodušuje proces instalace fotobuněk, transpondéru, digitálních přepínačů a dalších prvků, které jsou potřebné k bezproblémovému chodu. Závora obsahuje systém „plug and play“, což v podstatě znamená, že zařízení kdykoliv rozpozná nové prvky, které jsou do systému nahrány a tak je možné systém rozšířit anebo doplnit a zajistit si tak bezproblémový a hladký chod přístroje.

Vážíme si Vašeho času a právě proto jsme pro Vás navrhli systém s obrovským množstvím výhod. Jednou z nich je právě jednoduchá instalace zařízení, díky které šetříte svůj čas. Instalace zařízení je bezproblémová a je možné okamžité použití.

Na závěr řečeno, tohle je dokonalé zařízení se zárukou kvality, které uspokojí Vaše potřeby a technické očekávaní. Především díky tomu a díky vstřícným službám při montáži, bude dosažen nejvyšší stupeň Vaší spokojenosti.  

 

 

 
Nahoru